O firmie :

Admi.net, krótko mówiąc - administracja sieciami komputerowymi. Firma powstała w roku 2004. Mimo krótkiej działalności na rynku, jest bogata doświadczeniem pracowników. Podstawowy pole działalności to usługi informatyczne. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw chcących zaistnieć w globalnej sieci Internet jak i planujących rozwój lub modernizację infrastruktur informatycznych w siedzibie. Naszym celem jest przejęcie od zleceniodawcy problemów związanych z informatyzacją przedsiębiorswa i rozwiązywnie ich z rezultatem zadowalającym obie strony.

Obserwując rynek Internetowy i e-commerce widzimy jak ważny staje się wizerunek przedsiębiorstw w sieci globalnej. Wielokrotnie wykreowanie dobrego wizerunku w sieci Internet wzmacnia pozycję firmy na rynku. Coraz częściej przedsiębiorstwa próbują dotrzeć do anonimowych potencjalnych klientów po drugiej stronie monitora. Mimo szerokiej oferty usług hostingowych (utrzymanie stron WWW) na rynku, nie cieszą się one dużą popularnością. Często proces rejestracju, konfiguracji wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej, a to dopiero początek. Naszym mottem jest hasło "Mówisz - masz". Nie mówimy klientom co ma zrobić, tylko słuchamy co klient ma nam do powiedzenia, jakie ma oczekiwania i na tej podstawie przygotowujemy oferte ściśle dopasowaną do jego potrzeb. Zaakceptowaną ofertę realizujemy bez zbędnego angażowania zleceniodawcy.

Małe i średnie przedsiębiorstwo rozwijające się informatycznie często nie stać na zatrudnienie doświadczonego informatyka, który sprawnie przeprowadzi modernizację sprzętu i oprogramowania oraz zatroszczy się o sprawne funkcjonowanie infrastruktury komputerowej. W naszej ofercie znajdują się również usługi mające na celu pomóc w podobnej sytuacji. Proponujemy rozwiązania sieciowe i systemowe oraz ich późniejszy nadzór i serwisowanie. Nie wymaga to stałej obecności technika na miejscu, lecz okazyjne wizyty w sytuacjach awaryjnych. Natomiast w przypadku serwerów, dozór i opieka może być prowadzona z zewnątrz.

strona główna | o firmie | hosting | usługi sieciowe | inne | kontakt